SP 155

os. 2 Pułku Lotniczego 21, 31-863 Kraków

Olimpus 2013

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Olimpus" :

Olimpus matematyka- uczniowie: Jakub Zaręba, Magdalena Kasprzyk, Tomasz Gargula, Michał Jabłoński i Marcin Maniak zostali laureatami sesji jesiennej i zimowej. Nauczyciele prowadzący panie Mariola Czarnota i Barbara Skomorowska

Olimpus przyroda- uczniowie:Marcin Maniak i Magdalena Kasprzyk zostali laureatami sesji zimowej. Nauczyciel prowadzący pani Beata Szafraniec

Olimpus język angielski- uczniowie: Kamila Dziedziniewicz, Tomasz Gargula, Hania Brzeżańska, Magdalena Kasprzyk zostali laureatami sesji zimowej. Nauczyciele prowadzący panie Beata Flank, Edyta Adamczyk

Olimpus historia- uczniowie:Marcin Klęsk,Jakub Gryzło, Stanisław Malik, Paweł Pajdak, Piotr Surma zostali laureatami sesji zimowej. Nauczyciel prowadzący pani Beata Flank