Uwolnij potencjał
Twojego dziecka w SP 155

Here is a young man. He lives in a country where history and tradition are important, with which he identifies himself, learns how to love it and respect his language. He is sensitive and responsible. Supported by teachers he becomes creative, passionate and independent. He believes in variety of views and the right to life choices. In the future, he will be aware of his worth and equipped with the wealth of experience. This young man is a student of our school.

im. Św. Jadwigi Królowej

Oto młody człowiek. Mieszka w kraju, w którym historia i tradycja są ważne, w kraju z którym się utożsamia, uczy się jak go kochać i jak szanować jego język. Jest wrażliwy i odpowiedzialny. Wspierany przez nauczycieli staje się twórczy, pełen pasji i niezależny. Wierzy w różnorodność poglądów i prawo do życiowych wyborów. W przyszłości będzie świadomy swojej wartości i wyposażony w bogactwo doświadczeń. Ten młody człowiek jest uczniem naszej szkoły.

Uczniów w szkole
Nauczycieli z pasją
Średnia liczba
uczniów w klasie